Навчальний курс

КАРДІОЛОГІЧНІ
ЧЕТВЕРГИ


Коморбідний пацієнт — час об’єднати зусилля

Як діяти, коли пацієнт потребує не лише допомоги сімейного лікаря, а й уваги кардіолога, ендокринолога та невролога? Складні випадки вимагають командної роботи!


Запрошуємо 24 квітня о 15:00 на безкоштовний онлайн-захід, присвячений веденню пацієнтів із коморбідністю. Розглянемо практичні підходи до комплексного лікування та ефективні стратегії співпраці між лікарями різних спеціальностей.


Для сімейних лікарів, терапевтів, кардіологів та неврологів.

Автор і модератор проєкту
Романова Олена Миколаївна — кандидат медичних наук, кардіолог-аритмолог, відповідальний секретар Асоціації аритмологів України, клініцист із 30-річним досвідом.
Аудиторія проєкту:
«Кардіочетвер» націлений на лікарів сімейної медицини – загальної практики, кардіологів, ендокринологів, неврологів, нефрологів та інших спеціалістів.
Формат проєкту:
Формат «Кардіочетверга» нетрадиційний: це не просто лекції на певну тему, а жива бесіда 2-3 лікарів, схожа на розмову в ординаторській. Експерти діляться своїм досвідом, обговорюють актуальні проблеми, іноді сперечаються, але все це – задля пошуку найкращого рішення для пацієнта.

Особливої уваги приділяється розбору клінічних кейсів. Завдяки цьому наша аудиторія може наочно побачити, як виглядає пацієнт із певною патологією в реальному житті.
Мета проєкту:
Ще одне важливе завдання – надання можливості нашим колегам встановлювати професійні контакти з експертами різного рівня та інших спеціальностей. Це допомагає будувати маршрутну карту пацієнта для вирішення питань коморбідності.

Кардіочетвер це:

  • Живе спілкування з аудиторією в режимі реального часу
  • Дискусії між фахівцями в
    мультидисциплинарних проблемах
  • Діалог експертів
  • Розбір клінічних випадків
  • Розгляд практичних кейсів
  • Розв’язання практичних завдань
  • Демонстрація практичних навичок
Олена Романова
З відзнакою закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Пройшла аспірантуру в Інституті кардіології імені М.Д. Стражеска та здобула звання кандидата медичних наук. Протягом усього професійного шляху займаюся клінічною аритмологією та електрофізіологією. Щоденно консультую до семи пацієнтів як в амбулаторних умовах, так і в стаціонарі.

Проходила навчання в Австрії, Німеччині та Чехії. Обіймаю посаду секретаря Асоціації аритмологів України та є експертом із питань аритмії на національному та міжнародному рівнях. Щорічно беру участь як делегат у Європейському конгресі кардіологів і заходах Європейської асоціації ритму серця.
АРХІВ ПРЯМИХ ТРАНСЛЯЦІЙ
ЗА ПІДТРИМКИ КОМПАНІЙ:
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Shifaaz
Відгуки наших учасників
  • Корисна інформація щодо антикоагулянтів! Особливо актуально для сімейних лікарів, які мають спостерігати таких пацієнтів
    Марія Максимівна
  • Велика подяка Олені Миколаївні за таку інформативну лекцію, все дуже структуровано! Ми з Вами згодні!
    ПМДСД
  • Дякуємо за корисні практичні поради! Тема є надзвичайно актуальною
    Мілена
  • Чудова презентація! Важливість контролю за АТ та ЧСС у таких пацієнтів важко переоцінити. Надіюсь, що цей захід дозволить поліпшити нашу роботу з пацієнтами
    Олег Кущ
  • Дякуємо Олегу Ігоровичу за чіткі практичні рекомендації, які легко застосувати в повсякденній роботі
    Володимир Вікторович
  • Велика вдячність спікерам за увагу до деталей та відповідь на складні питання саме у поданих слайдах
    Ольга
До початку заходу
CardioTime. Пацієнт з артеріальною гіпертензією та хронічною
хворобою нирок: чому і як зарадити завчасно?
Дні
Години
Хвилини
Секунди